МОТУЗКОВИЙ ПАРК

МОТУЗКОВИЙ ПАРК

Мотузковий парк у комплексі “Бухта Вікінгів” — це велике задоволення для дітей та дорослих. Подаруйте собі та близьким можливість відпочити в прекрасному місці в лоні природи. Ми раді, що можемо надати вам розваги та атракціони для відчуття адреналіну. На території застосована спеціальна система безпеки, призначена для мотузкових парків. Особлива ланка є гарантією того, що страхування буде переносити людину як на вертикальні, так і на горизонтальні перешкоди. Завдяки карабінам, що зв'язуються одне з одним, і системою ключів на безпечних канатах, учасник має 100% гарантію захисту, навіть у випадку помилки.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Телефонуйте за номером +38 067 512 55 55

Мотузковий парк

Це прекрасне місце для сімейних і шкільних подорожей, проведення корпоративів чи просто дозвілля з друзями. На території «Бухти Вікінгів» є всі можливості, щоб організувати вечірки для любителів спорту, які бажають випробувати свої фізичні та розумові можливості.

Мотузковий парк пропонує схеми з канатними перешкодами для дітей і для дорослих. Передбачені три спеціальні траси різної довжини та складності. Перебування у парку відбувається під контролем навчених інструкторів для того, щоб гарантувати вашу безпеку.

Парк побудований із різних видів мотузкових перешкод, які висять на деревах або штучних стовпах. Ви можете спробувати пройти їх у різні пори року. Парк призначений для всіх, хто хотів би отримати високий рівень адреналіну, кинути собі спортивні виклики та подарувати прекрасні спогади.

Безпека в мотузковому парку

Безпека в мотузковому парку

Територія парку оснащена новим сучасним обладнанням і спеціальною системою безпеки. Завдяки цьому ми гарантуємо, що страхування буде надійним і зможе безпечно переносити людину на горизонтальних і вертикальних перешкодах. Карабіни можна поєднувати одне з одним, а канати мають спеціальну систему ключів. Тож учасники отримують 100% гарантію захисту, навіть якщо вони помиляться.

Перш ніж почати маршрут на вас надягнуть спеціальну систему й прикріплять її до металевого тросу. Коли ви переходитимете з одного етапу на наступний, то не буде потреби від’єднувати карабін від петель для страховки. Таким чином, учасники від’єднуються від страхувальних тросів уже на фініші задля максимальної безпеки.

Канатний парк обладнаний спеціальною безперервною страховкою. Завдяки цьому виключається ймовірність, що страхувальне спорядження буде застосовуватися самовільно й неадекватно. Через те, що троси об’єднані в одну систему, якою пересувається страхувальний пристрій, відвідувач не повинен робити якісь додаткові дії, коли проходить маршрут.

Ціни

Ціни

Мотузкові траси й гігантські гойдалки працюють із 9:00 до 21:00. Вони призначені для дітей і дорослих. Гігантські гойдалки коштують 200 грн (1-2 людини). Ціна залежить від важкості траси (зазначена для 1-ї людини):

  • перша траса – 200 грн;
  • друга траса – 300 грн;
  • третя траса – 400 грн.

Якщо ви шукаєте можливості для активного відпочинку у Львові, то «Бухта Вікінгів» – найкращий варіант. Комплекс розташований поблизу міста, тож туди швидко можна дістатися машиною. Збирайте компанію та приїжджайте на розваги у зручний для вас день!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Телефонуйте за номером +38 067 512 55 55

Дитяча лазанка

Дитяча лазанка

Перебороти свої страхи чи невпевненість зможуть не лише дорослі, але й діти. Це чудова нагода отримати заряд адреналіну й суцільне задоволення від проходження трас. Дайте можливість дітлахам вразити всіх своєю сміливістю й вправністю рухів і показати, на що вони справді здатні.

Траси й лазанка розташовані у дуже гарному місці, тому ви зможете не лише виконувати завдання, а й перебувати на свіжому повітрі та милуватися природою.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

ЦІНИ

close

ОПЛАТА ОНЛАЙН

Внесення авансу через систему по попередньому замовленню за телефоном:
+38 067 512 55 55
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС